Міжнародна конференція: «ВИШЕГРАДСЬКА ГРУПА ТА ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ ПОСТУП УКРАЇНИ ПІД ЧАС ГОЛОВУВАННЯ ПОЛЬЩІ В ОБ’ЄДНАННІ»

 

 

Посольство Республіки Польща в Україні та Інститут зовнішньої політики Дипломатичної академії України при МЗС України організовують проведення міжнародної конференції: «ВИШЕГРАДСЬКА ГРУПА ТА ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ ПОСТУП УКРАЇНИ ПІД ЧАС ГОЛОВУВАННЯ ПОЛЬЩІ В ОБ’ЄДНАННІ», яка відбудеться 07 червня 2013 року у м. Києві в приміщенні Дипломатичної академії України при МЗС України.


Під час роботи конференції буде обговорено широкий спектр питань, які стосуються пріоритетів головування Польщі у Вишеградській групі та їх імплементації, вивчення та застосування євроінтеграційного досвіду країн цієї спільноти, використання їхнього потенціалу підтримки для реалізації євроінтеграційних прагнень України, а також визначення порядку денного євроінтеграційного діалогу між Україною та країнами Вишеградської групи.


Метою даного заходу є широке обговорення підсумків головування Польщі у Вишеградській групі та визначення пріоритетних напрямків розвитку двосторонніх та багатосторонніх відносин України у форматі «Вишеград-плюс». В заключній частині конференції відбудеться презентація книги «Трансформаційні процеси в країнах Вишеградської групи та Україні: порівняльний аналіз».


У заході візьмуть участь представники органів державної влади, наукових інституцій, провідні вітчизняні та міжнародні експерти, представники дипломатичного корпусу та представники засобів масової інформації.


This entry was posted in Новини та події Інституту. Bookmark the permalink.

Comments are closed.