Президент України провів зустріч з Міністром закордонних справ ФРН

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Міністром закордонних справ Німеччини Зігмаром Гарбрієлем, який перебуває в Україні зі своїм першим візитом.

Глава держави наголосив на провідній ролі Німеччини у консолідації європейських зусиль у питанні захисту українського суверенітету від російської агресії, що є запорукою відновлення стабільності в Європі.

Сторони детально обговорили загострення ситуації в районі Авдіївки, спричинене обстрілами російських бойовиків.

Президент України наголосив на важливості збереження санкцій проти  РФ та їх посилення. Глава держави підкреслив, що спровокована бойовиками нова ескалація насильства на Донбасі, визнання документів так званих «ЛНР» та «ДНР», привласнення українських підприємств є черговим свідченням агресії Росії проти України та вимагає задіяння нових санкційних інструментів з боку ЄС.

Глава держави подякував за внесок Німеччини в ухвалення нещодавніх рішень щодо розблокування процесу запровадження безвізового режиму для українців. Міністр закордонних справ Німеччини запевнив у підтримці якнайшвидшого впровадження безвізу.

Петро Порошенко та Зігмар Гарбрієль також відзначили позитивну динаміку зміцнення економічного партнерства між Україною та ФРН.

Інтернет-портал Президента України

This entry was posted in Німеччина, Президент. Bookmark the permalink.

Comments are closed.