Після завершення слухань Міжнародний суд ООН почав розгляд у справі Україна проти РФ

Українська сторона розраховує на ухвалення Міжнародним судом ООН у Гаазі рішення про запровадження тимчасових заходів щодо Росії до кінця квітня.

Міжнародний суд ООН у Гаазі завершив публічні слухання за позовом України проти Росії та переходить до розгляду справи – запиту про запровадження тимчасових заходів. Про це йдеться у повідомленні, опублікованому на сайті суду в четвер, 9 березня. "Рішення суду за запитом про запровадження тимчасових заходів буде озвучено на публічному засіданні, дату якого буде анонсовано пізніше", – йдеться в повідомленні.

Серед тимчасових заходів українська сторона вимагає припинення фінансування Росією будь-яких збройних угрупувань на території України та припинення будь-яких утисків кримськотатарського населення. Публічні слухання у тривали чотири дні. 

Раніше в четвер заступниця міністра закордонних справ України Олена Зеркаль заявила, що українська сторона розраховує на ухвалення судом ООН рішення про запровадження тимчасових заходів щодо Росії до кінця квітня.

 

Нагадаємо, Україна подала позов до суду 16 січня 2017 року. Київ вимагає притягнути Росії до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації протягом її незаконної агресії проти України. Позов подано в рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

DW Україна

This entry was posted in Міжнародний суд ООН, Росія. Bookmark the permalink.

Comments are closed.