Найбільші у світі навчання з кіберзахисту тривають в Естонії

 

«Локт шилдс – 2017» – найбільші і найбільш просунуті в світі навчання з кіберзахисту – тривають цього тижня. Їх організував Центр передового досвіду і співпраці з кіберзахисту НАТО в Таллінні, Естонія.

 

 

 

У навчаннях беруть участь майже 800 учасників із 25 країн. Серед учасників – фахівці з питань безпеки, які відповідають за захист національних систем ІТ, відповідальні службовці і юрисконсульти з цих питань з країн-членів і партнерів НАТО. Відповідно до сценарію навчань експерти мають захистити сервіси і мережі військової авіабази фіктивної країни від кібератак проти системи електропостачання бази, безпілотників, військових систем командування і управління та інших елементів інфраструктури. Буде змодельовано понад 2500 кібератак. В той час як фахівці з ІТ відпрацьовуватимуть захист комп’ютерних мереж, а також правові і судові аспекти роботи, відповідальні службовці тренуватимуться застосовувати свої процедури прийняття рішень.

Навчання «Локт шилдс» проводяться Центром передового досвіду і співпраці з кіберзахисту НАТО з 2010 року. Вони відбуваються у співробітництві із силами оборони Естонії, британськими сухопутними військами, Європейським командуванням збройних сил США, фінськими силами оборони, Шведським Університетом оборони і Талліннським технологічним університетом. Активно залучаються також представники відповідної індустрії.

This entry was posted in НАТО у фокусі тижня. Bookmark the permalink.

Comments are closed.