Проект “Російська гібридна агресія (гібресія) як фактор ескалації територіальних претензій до України з боку держав – сусідів” (новини)

Шановні колеги!
   На замовлення МЗС України з січня 2019 нами розпочато реалізацію проекту «Російська гібридна агресія (гібресія) як фактор ескалації територіальних претензій до України з боку держав – сусідів», метою якого є дослідження ролі національного фактору як інструменту втілення територіальних претензій з боку Угорщини, Польщі та Румунії.
   Не дивлячись на те, що проект фінансується у межах програми «Європейська політика сусідства (European Neighbourhood Policy)», низка політиків та чиновників країн ЄС вдалися до різкої критики нашого дослідження, яке торкається територіальних суперечок України з європейськими сусідами. Співробітники проекту зазнають погроз з боку представників право-радикальних організацій Польщі,таких, як Національне Відродження Польщі (Narodove Odrodzenie Polski). Польська амбасада в Україні надіслала нам красномовні сигнали щодо того, що «шлях до Євросоюзу для держави, яка сповідує нео-бандерівську ідеологію – закритий».
   У свою чергу, ми хотіли би подякувати керівництву Делегації ЄС в Україні (Delegation of the European Union to Ukraine), Інституту міжнародних відносин Університету Нижньої Сілезії, Вроцлав, Польща(Instytut Stosunków Międzynarodowych, Uniwersytet Dolnego Śląska, Wrocław, Polska), Інституту демократичної політики, Вільнюс, Литва (The Institute of Democratic Politics, Vilnius, Lithuania), Українського Інституту народної пам’яті, котрі висловили бажання приєднатися до нашого проекту, а також усіх небайдужих громадян України , котрі підтримують нашу діяльність.

This entry was posted in G-7, G-8, G20, ЄБРР, ЄВРО-2012, Євроантлантичний процес в Україні, Європейський суд з прав людини, ІСАО, Інші події в ЄС, АТЕС, Аналіз теми тижня, Аналіз теми тижня, Аналіз теми тижня, Безпека та оборона, Виконавча влада, Відносини Україна-ЄС, Відносини Україна-НАТО, Візова політика та регіональне співробітництво, Гуманітарна сфера, Економіка, Енергетика, Зовнішня політика України, НАТО у фокусі тижня, ОБСЄ, Опозиція, Парламент, Політичний діалог, Політичний процес, Президент, Росія, США та Канада, Східне партнерство, Україна та інші міжнародні організації. Bookmark the permalink.

Comments are closed.