Держспоживстандарт України та Мінекономіки Латвії узгодили План реалізації Угоди про основні напрямки співробітництва в сфері захисту прав споживачів

 

29-30 червня 2011 року м. Києві відбувається Четверте засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва.
В рамках роботи Комісії 29-ого червня Першим заступником Голови Держспоживінспекції України Пшеничкою Олексієм було підписано План реалізації в 2011-2012 роках Угоди про основні напрямки співробітництва в сфері захисту прав споживачів між Держспоживстандартом України та Міністерством економіки Латвійської Республіки.
Угода у сфері захисту прав споживачів сприяє проведенню узгодженої політики з питань захисту прав споживачів, запровадженню європейських  норм і правил у сфері захисту прав споживачів в Україні, залученню незалежних об’єднань споживачів до розроблення нормативно-правових актів, що зачіпають законні права та інтереси споживачів, участі у формуванні державної політики у сфері захисту прав споживачів, створює механізми для вжиття заходів з попередження надходження неякісних товарів на ринки обох держав.
Крім того, в рамках роботи Комісії, 30-ого червня в приміщенні Комітету, за участю Директора Центру захисту прав споживачів Латвійської Республіки та його заступника, відбудуться міжвідомчі експертні консультації з питань захисту прав споживачів, принципів ринкового нагляду та розвитку нормативно-правової бази у цій сфері.
Метою візиту є представлення діючих систем у відповідній сфері у державах, обговорення можливих шляхів співробітництва, обмін досвідом з питань функціонування та реформування систем захисту прав споживачів та ринкового нагляду.

Урядовий портал

This entry was posted in Латвія. Bookmark the permalink.

Comments are closed.