Голова представництва ЮНІСЕФ в Україні: Уряд України обрав правильну позицію щодо впровадження інвестицій в освіту

 

Нещодавно у МОНмолодьспорті відбулася робоча зустріч заступника Міністра Бориса Жебровськогоз Головою представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо в рамках співпраці Міністерства освіти і науки, молоді та спорту та ЮНІСЕФ.
Під час зустрічі обговорювалися питання щодо розробки національної концепції реформування системи догляду за дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах та розвитку інклюзивної освіти.
Юкіе Мокуо звернула особливу увагу на те, що Україна - це одна з країн, у якій освіта досягла великих результатів з багатьох напрямків, особливо з питань розвитку дошкільної освіти. Уряд України, підкреслила Юкіе Мокуо, обрав правильну позицію щодо впровадження інвестицій в освіту. Все, що вкладається у розвиток, навчання та виховання дітей з раннього віку, в майбутньому принесе великі результати країні. Важливим є питання взаємодії усіх інституцій в країні, діяльність яких пов’язана із соціальним захистом прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із девіантною поведінкою, з малозабезпечених сімей.
Борис Жебровський підкреслив важливість співпраці між МОНмолодьспорт та ЮНІСЕФ, готовність Міністерства до діяльності щодо проведення наукових та спеціальних досліджень з питань розвитку освіти, створення доступу до освіти певних категорій дітей, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, які потребують вивчення. Особливий наголос заступник Міністра зробив на необхідності та складності процесу реформування інтернатних закладів для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, що пов’язано з багатьма аспектами: соціальними, економічними тощо. Міністерством проводиться значна робота з вивчення та впровадження зарубіжного та вітчизняного досвіду роботи із зазначених питань, розроблено низку нормативно-правових документів, заходів, якими регламентується діяльність органів управлінь освітою з вищезазначених питань. Водночас, освітня політика Міністерства спрямована на розвиток сімейних форм виховання дітей вказаних вище категорій.
Одним з таких напрямів діяльності Міністерства є вирішення питання щодо впровадження по всій Україні досвіду роботи м. Києва стосовно допрофесійної підготовки дітей, які навчаються в інтернатних закладах, та підготовки їх до майбутнього самостійного життя в соціумі. За кожним інтернатним закладом передбачається закріпити професійно-технічне училище, з метою спільної співпраці щодо допрофесійної підготовки, а надалі отримання кожним учнем професії та робочого місця.
У результаті зустрічі досягнуто домовленості про спільну співпрацю між МОНмолодьспорт та ЮНІСЕФ з вищезазначених питань.

Урядовий портал

This entry was posted in Україна та інші міжнародні організації. Bookmark the permalink.

Один коментар на Голова представництва ЮНІСЕФ в Україні: Уряд України обрав правильну позицію щодо впровадження інвестицій в освіту

  1. Labrador says:

    I want to voice my gratitude for your kindness for those people that absolutely need help on this one subject matter. Your very own commitment to passing the solution all around had become especially informative and have really enabled regular people like me to reach their endeavors. Your new warm and friendly guide denotes a lot a person like me and additionally to my colleagues. Thanks a lot; from all of us.