12-13 січня 2012 р. у Вільнюсі Директор Третього територіального департаменту МЗС України Андрій Мельник провів консультації в МЗС Литви, в ході яких було обговорено актуальну тематику двосторонніх відносин, а також питання українсько-литовського співробітництва на міжнародному та регіональному рівнях

 

 Сторони відзначили позитивну динаміку розвитку стратегічного партнерства між двома країнами, обговорили стан виконання Дорожньої карти розвитку стратегічного партнерства між Україною та Литовською Республікою на 2011-2012 роки.
 У центрі уваги переговорів були питання, пов’язані з координацією роботи МЗС України та МЗС Литви з метою забезпечення реалізації домовленостей, досягнутих під час проведеного 22 листопада 2011 р. робочого візиту Президента Литви Д.Грібаускайтє до України, а також інших двосторонніх заходів на високому політичному рівні.
 Під час консультацій сторони обговорили взаємодію зовнішньополітичних відомств України та Литви з актуальних питань європейської інтеграції. Литовська сторона підтвердила свою готовність надавати необхідну допомогу та сприяння Україні у розбудові відносин з Європейським Союзом.
 Під час консультацій було обговорено першочергову тематику економічного співробітництва України та Литви, зокрема в енергетичній та транспортній сферах, а також практичні питання культурно-гуманітарного співробітництва, зокрема щодо вивчення спільного історичного минулого.
 За підсумками консультацій досягнуто конкретних домовленостей щодо подальшої взаємодії зовнішньополітичних відомств України та Литви, зокрема з врахуванням Плану консультацій між МЗС України та МЗС Литви на 2012-2013 рр., підписаного у Києві 22 листопада 2011 р.

Сайт МЗС України

This entry was posted in Латвія. Bookmark the permalink.

Comments are closed.